STOP

Aya is in een speelse bui en weet van geen ophouden. Belle leert hem de betekenis van het stopbord. Aya geraakt er helemaal door in de ban.

Andere afleveringen

Licht op de fiets

Belle is helemaal gek van de lichtjes op de fiets van Nicolette. Samen met Aya gaat ze creatief aan de slag om ook lichtjes op haar fiets aan te brengen. Maar teveel is teveel, en niet alle lichtjes zijn fietslichtjes.

Bekijken

De parking

Mama, Otto, Belle en Aya hebben boodschappen gedaan. Otto speelt verstoppertje met Aya, maar wanneer Aya verloren loopt tussen de vele auto’s, blijkt dat een parking geen goede speelplaats is.

Bekijken

Verkeerd begrepen

Nicolette leest een boekje voor. Aya kijkt rond naar de vele verkeersattributen in de tuin en bedenkt zijn eigen beelden bij het verhaal. Heeft hij alles goed of verkeerd begrepen?

Bekijken