Do Re Mi

Belle speelt op haar pianootje. De toetsen lijken op een zebrapad, dus Aya raakt behoorlijk in de war wanneer hij op straat op een echt zebrapad belandt.

Andere afleveringen

Stoeprand stop

Otto en Belle halen een ijsje aan de ijskar in de straat. Aya is dol op ijs, maar hij moet leren dat je altijd moet stoppen aan elke stoeprand, met of zonder ijsje.

Bekijken

Fietshelm

Otto en Belle besluiten een kleine straatrace te houden. Aya mag niet meedoen met z’n supersnelle ruimtetuigje. Als scheidsrechter van de race zet hij zijn fietshelmpje af. Is dat wel een goed idee?

Bekijken

Voor je kijken

Otto knutselt ooglapjes voor Aya. Hij wil zijn gele vriend leren om voor zich te kijken, zoals dat hoort in het verkeer. Wanneer hij zelf de oogkleppen op krijgt, leert hij van Aya dat er ook nog zoiets bestaat als links en rechts.

Bekijken