Niet Te Ver

Op het voetpad mogen Otto en Belle een beetje vooroplopen van mama, maar niet oversteken. Maar wanneer mama even niet kijkt, zijn ze plots verdwenen.

Andere afleveringen

Do Re Mi

Belle speelt op haar pianootje. De toetsen lijken op een zebrapad, dus Aya raakt behoorlijk in de war wanneer hij op straat op een echt zebrapad belandt.

Bekijken

Fietshelmenfun

Er hangen drie nieuwe affiches boven de tuin. Otto, Belle en Aya worden er door geïnspireerd en beginnen dingen te knutselen op hun fietshelmen. Eerst doet het drietal gek met de rare hoofddeksels, daarna zijn ze blij dat fietshelmen een harde klap kunnen opvangen.

Bekijken

Lieve Auto

Aya ziet dat er twee verschillende soorten auto’s zijn: lieve auto’s met een leuke toeter en stoute auto’s met grommende motoren. Maar geen enkele auto is lief als die heel snel komt aangereden.

Bekijken