Lieve Auto

Aya ziet dat er twee verschillende soorten auto's zijn: lieve auto's met een leuke toeter en stoute auto's met grommende motoren. Maar geen enkele auto is lief als die heel snel komt aangereden.

Andere afleveringen

De parking

Mama, Otto, Belle en Aya hebben boodschappen gedaan. Otto speelt verstoppertje met Aya, maar wanneer Aya verloren loopt tussen de vele auto’s, blijkt dat een parking geen goede speelplaats is.

Bekijken

Verkeerskwis

Nicolette heeft een verkeerskwis op haar tablet en een lekkere verrassing voor de winnaar. Aya moet even alleen kwissen en scoort tien op tien. Maar hoe zit dat dan met die lekkere verrassing?

Bekijken

Zebrapad

Oppas Nicolette steekt het zebrapad over, maar een auto rijdt haar bijna omver. Ze vertelt aan Otto, Belle en Aya wat een auto moet doen aan een zebrapad. Aya heeft een verrassing voor de stoute, snelle auto.

Bekijken